ERPAL Reports (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: value
nl: waarde

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: more
nl: meer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Create
nl: Aanmaken

en: Year
nl: Jaar

en: Scale
nl: Schalen

en: Month
nl: Maand

en: Desc
nl: Aflopend

en: Day
nl: Dag

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: date
nl: datum

en: Apply
nl: Toepassen

en: Global
nl: Algemeen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Error!
nl: Fout!

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Asc
nl: Oplopend
