ERPAL Reports (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: more
ar: المزيد

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Create
ar: أنشئ

en: Year
ar: السنة

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Month
ar: بالشهر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Day
ar: باليوم

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Full
ar: كامل

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: details
ar: تفاصيل

en: date
ar: تاريخ

en: Apply
ar: تطبيق

en: Global
ar: عالمي

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
