ERPAL Reports (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: value
te: విలువ

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: more
te: మరిన్ని

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Full
te: పూర్తి

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: details
te: వివరాలు

en: date
te: తేదీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
