etracker (7.x-2.0-beta0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
