EU Cookie Compliance (7.x-1.18) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: No
he: לא

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Add
he: הוספה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Domain
he: דומיין

en: Appearance
he: מראה

en: Hide
he: הסתרה

en: More info
he: מידע נוסף
