EU Cookie Compliance (7.x-1.18) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: No
hy: Ոչ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Hide
hy: Թաքցնել
