Omni EVE API (7.x-2.0-beta5) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Roles
ne: भूमिका

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: OK
ne: ठिक छ

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: @user's picture
ne: @user को तस्विर
