Omni EVE API (7.x-2.0-beta6) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Roles
nl: Rollen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: IP Address
nl: IP-adres

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Joined
nl: Lid geworden

en: Registration
nl: Inschrijving

en: Characters
nl: Tekens

en: View user website.
nl: Bekijk website van de gebruiker.

en: Set Password
nl: Wachtwoord instellen

en: Mask
nl: Masker

en: Director
nl: Bestuurder

en: Key ID
nl: Sleutel-ID

en: PHP open_basedir restriction
nl: PHP restrictie open_basedir

en: Verification Code
nl: Verificatiecode
