Omni EVE API (7.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Attribute
gl: Atributo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: Points
gl: Puntos

en: Not found
gl: Non atopada

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: OK
gl: Aceptar

en: Attributes
gl: Atributos

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: Deleted
gl: Borrado

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: Username:
gl: nome de usuario

en: PHP open_basedir restriction
gl: Restricción PHP open_basedir
