Omni EVE API (7.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (42 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Action
ru: Действие

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Update
ru: Обновить

en: Points
ru: Баллы

en: Not found
ru: Не найдено

en: Roles
ru: Роли

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Stats
ru: Статистика

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: View user profile.
ru: Просмотр профиля пользователя.

en: Deleted
ru: Удалено

en: At least one option must be selected.
ru: Отметьте хотя бы один элемент.

en: @user's picture
ru: Аватар пользователя @user

en: Type:
ru: Тип:

en: Joined
ru: Регистрация

en: API Keys
ru: Ключи API

en: Username:
ru: Имя пользователя:

en: Registration
ru: Регистрация

en: Whitelist
ru: Белый список

en: Characters
ru: Символы

en: Director
ru: Директор

en: Memo
ru: Заметка

en: PHP open_basedir restriction
ru: Ограничение PHP open_basedir

en: Verification Code
ru: Проверочный код
