Omni EVE API (7.x-2.0-rc3) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Attribute
ro: Atribut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: Points
ro: Puncte

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Roles
ro: Roluri

en: Attributes
ro: Atribute

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Stats
ro: Statistici

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: View user profile.
ro: Vezi profilul utilizatorului.

en: Deleted
ro: Şters

en: @user's picture
ro: imaginea utilizatorului @user

en: Joined
ro: Înscris

en: PHP open_basedir restriction
ro: Restricție PHP open_basedir

en: Skills
ro: Competențe
