Omni EVE API (7.x-2.0-rc6) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Attribute
az: Atribut

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: Roles
az: Rollar

en: Hostname
az: Host adı

en: IP Address
az: İP ünvan

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Deleted
az: Silindi
