Omni EVE API (7.x-2.0-rc7) - en to he translation catalogue (32 entries)

en: Status
he: מצב

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Attribute
he: מאפיין

en: Username
he: שם משתמש

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: Points
he: נקודות

en: Not found
he: לא נמצא

en: Roles
he: תפקידים

en: Hostname
he: שם שרת

en: Attributes
he: מאפיינים

en: IP Address
he: כתובת IP

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: Deleted
he: נמחק

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: Type:
he: סוג:

en: Joined
he: הצטרף

en: PHP open_basedir restriction
he: מגבלת ה-open_basedir של PHP
