Omni EVE API (7.x-2.0-rc8) - en to fa translation catalogue (35 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: ID
fa: شناسه

en: Points
fa: امتیازها

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: OK
fa: موافقت

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Stats
fa: وضعیت

en: Gender
fa: جنسیت

en: No items selected.
fa: هیچ موردی انتخاب نشده.

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Deleted
fa: حذف شد

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: Joined
fa: عضو شده

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Registration
fa: عضویت

en: PHP open_basedir restriction
fa: محافظت PHP open_basedir
