Omni EVE API (7.x-2.0-rc9) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Register
ar: التسجيل

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Not found
ar: غير موجود

en: Roles
ar: الأدوار

en: OK
ar: موافق

en: Attributes
ar: سمات

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Deleted
ar: محذوف

en: @user's picture
ar: صورة @user

en: Username:
ar: اسم المستخدم:

en: PHP open_basedir restriction
ar: تقييد PHP open_basedir
