Event Calendar (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: status
lt: būsena

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, fields, and user pictures.
lt: Nustatykite kaip sistema elgsis su nariais: registracijos reikalavimus, el. pašto laiškus, laukelius ir narių nuotraukas.
