Event Calendar (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: Filter
ur: فلٹر
