Event Calendar (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Reset
ru: Сбросить

en: Update
ru: Обновить

en: status
ru: статус

en: Roles
ru: Роли

en: Filter
ru: Фильтр

en: Operation
ru: Действие

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, fields, and user pictures.
ru: Настройка регистрации на сайте, содержание отправляемых писем, использование подписей и изображений пользователями.

en: Event Title
ru: Название события
