Event Calendar (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: Reset
he: איתחול

en: Update
he: עדכון

en: status
he: מצב

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Operation
he: פעולה

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, fields, and user pictures.
he: הגדירו ברירת מחדל להתנהגות משתמשים, כולל דרישות לרישום, הודעות דוא"ל, שדות ותמונות פרופיל.
