Event Calendar (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Update
id: Perbarui

en: Roles
id: Peran

en: Filter
id: Saring

en: Operation
id: Operasi

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, fields, and user pictures.
id: Mengkonfigurasi perilaku default pengguna, termasuk persyaratan pendaftaran, e-mail, field, dan foto pengguna.
