Event Calendar (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Reset
uk: Скинути

en: Update
uk: Оновити

en: status
uk: стан

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Operation
uk: Дія

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, fields, and user pictures.
uk: Налаштовування стандартної поведінки користувачів, включно з вимогами реєстрації, електронними адресами, полями і зображеннями користувача.

en: Event Title
uk: Заголовок події

en: Event Description
uk: Опис події

en: Event status
uk: Стан події
