Event Calendar (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Update
hu: Frissítés

en: status
hu: állapot

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Filter
hu: Szűrő

en: Operation
hu: Művelet

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, fields, and user pictures.
hu: Alapértelmezett felhasználói műveletek, szükséges regisztrációs feltételek, e-mail címek, mezők, és felhasználói képek beállítása.
