Event Calendar (7.x-1.9) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Roles
hy: Դերեր

en: Filter
hy: Ֆիլտր
