Excellence Simple Bootstrap3 Theme (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Remove
az: Çıxart

en: new
az: yeni

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət
