Excellence Simple Bootstrap3 Theme (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (66 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: title
lt: pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: content
lt: turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Comments
lt: Komentarai

en: new
lt: naujas

en: updated
lt: atnaujinta

en: File information
lt: Failo informacija

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Region
lt: Sritis

en: Visible
lt: Matomas

en: Display
lt: Rodymas

en: Components
lt: Komponentai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Done
lt: Atlikta

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Block
lt: Blokas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: next
lt: toliau

en: Forum
lt: Forumas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Show
lt: Rodyti

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: previous
lt: atgal

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Hide
lt: Slėpti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: @number comments per page
lt: @number komentarai puslapyje

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Files must be less than !size.
lt: Failas turi būtu mažesnis nei !size.

en: Allowed file types: !extensions.
lt: Leidžiami failų tipai: !extensions.

en: Images must be between !min and !max pixels.
lt: Paveikslėliai turi būt tarp !min ir !max pikselių.

en: Images must be larger than !min pixels.
lt: Paveikslėlis turi būt didesnis nei !min pikselių.

en: More information about text formats
lt: Daugiau informacijos apie teksto formatus

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %extensions.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Autocomplete popup
lt: Autoužbaigimo popupas

en: Searching for matches...
lt: Ieškoma atitikmenų...
