Excellence Simple Bootstrap3 Theme (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: title
gu: શીર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: content
gu: સામગ્રી

en: Remove
gu: લોપ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: new
gu: નવું

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Help
gu: મદદ

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Topics
gu: વિષયો

en: More information
gu: વધુ મહિતી

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
