Excellence Simple Bootstrap3 Theme (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: title
ne: शिर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: new
ne: नयाँ

en: updated
ne: अपडेटेड

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Done
ne: भयो

en: Last post
ne: अन्तिम पोस्ट

en: Block
ne: ब्लक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Normal
ne: साधारण

en: Forum
ne: फोरम

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Topics
ne: विषय

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
