Excellence Simple Bootstrap3 Theme (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Region
sr: Регион

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sr: Промене у овој табели неће бити запамћене све док се формулар не пошаље.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Search...
sr: Претрага...

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Images must be larger than !min pixels.
sr: Слике морају бити веће од !min пиксела.

en: Footer First
sr: Прво заглавље
