Exif (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Value
it: Valore

en: Image
it: Immagine

en: Save
it: Salva

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Key
it: Chiave

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Creating vocabularies
it: Creare vocabolari
