Exif (7.x-1.9) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Value
ro: Valoare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Save
ro: Salvare

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Average
ro: Medie

en: Other
ro: Altele

en: Close
ro: Închideți

en: Key
ro: Cheie

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
