Experience (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Above
ro: Deasupra

en: Within
ro: În interior
