External DB Login (7.x-1.0-alpha01) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
