Fast Autocomplete (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: OK
fa: موافقت

en: Full
fa: کامل

en: Compatibility
fa: سازگاری

en: Behavior
fa: رفتار
