Facebook Tracking Pixel (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ
