Facebook Tracking Pixel (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Path
id: Jalur

en: Statistics
id: Statistik

en: Purge
id: Hapus
