Facebook Tracking Pixel (7.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Global
ar: عالمي
