Facebook Tracking Pixel (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Add to Cart
he: הוספה לעגלת הקניות

en: Global
he: כללי
