Facebook You Share (7.x-2.0-rc3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Location
ar: الموضع

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Caption
ar: شرح
