Facebook You Share (7.x-2.0-rc1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Location
ro: Locaţia

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Caption
ro: Legendă
