Facet API (7.x-1.10) - en to ro translation catalogue (50 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Links
ro: Legături

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: never
ro: nicioadă

en: Add item
ro: Adaugă element

en: Search keywords
ro: Cuvinte cheie pentru căutare

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Roles
ro: Roluri

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Count
ro: Contor

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Save and edit
ro: Salvează şi editează

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Empty text
ro: Text lipsă conţinut

en: Order
ro: Comandă

en: Position
ro: Poziţie

en: Pattern
ro: Model

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Sort
ro: Sortare

en: Offset
ro: Decalaj

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Filter settings
ro: Setări filtru

en: Per role
ro: Per rol

en: Per user
ro: Per/utilizator

en: Export configuration
ro: Exportați configurația

en: Custom text
ro: Text personalizat

en: Post date
ro: Data postării

en: %name must be an integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg.

en: Page number
ro: Număr pagină

en: Query type
ro: TIpul interogării

en: Search page
ro: Pagină de căutare

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: HTML element
ro: Element HTML
