Facet API (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Links
az: Linklər

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Text
az: Mətn

en: Search keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Roles
az: Rollar

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Count
az: Say

en: OR
az: Və ya

en: Anonymous
az: Anonim

en: Save and edit
az: Saxla və redaktə et

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Position
az: Vəzifə

en: Pattern
az: Nümunə

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: AND
az: VƏ

en: Blocks
az: Bloklar

en: Offset
az: Ofset

en: Bundles
az: Paketlər

en: Filter settings
az: Filtr parametrləri

en: Export configuration
az: İxrac konfiqurasiyası

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Post date
az: Yazı tarixi
