Facet API (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: never
hy: երբեք

en: Text
hy: Տեքստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Count
hy: քանակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Save and edit
hy: Պահել և փոփոխել

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: %name must be an integer.
hy: %name  պետք է լինի ամբողջ թիվ:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
