Facet API (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Roles
ne: भूमिका

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Save and edit
ne: बचत गरेर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष
