Faktura (7.x-0.9) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Item
fa: آیتم

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: Quantity
fa: تعداد

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Export
fa: استخراج

en: Total
fa: مجموع

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Customer
fa: مشتری

en: Desc
fa: نزولی

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: Invoices
fa: فاکتورها

en: Company
fa: شرکت

en: Duration
fa: مدت

en: City
fa: شهر

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: author
fa: نویسنده

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Apply
fa: تایید

en: ,
fa: ،

en: Zip
fa: کد پستی

en: Offset
fa: جابجایی

en: Payment received
fa: پرداخت دریافت شد

en: Invoice template
fa: قالب فاکتور

en: Invoice number
fa: شماره صورتحساب

en: Tax
fa: مالیات

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Unit price
fa: قیمت واحد

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
