Faktura (7.x-0.9) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Item
ml: ഇനം

en: Description
ml: വിവരണം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
