Faktura (7.x-0.9) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Item
ur: شے

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Items
ur: سرخیاں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
