Faktura (7.x-0.9) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Item
ar: عنصر

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Quantity
ar: الكمية

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Export
ar: تصدير

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Items
ar: أخبار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: author
ar: مؤلف

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Unit price
ar: ثمن الوحدة

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
