Faktura (7.x-0.9) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Export
az: Eksport

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Items
az: Elementlər

en: Desc
az: azaldın

en: Duration
az: Müddət

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
