Faktura (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Item
sk: Položka

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Overview
sk: Prehľad

en: Date
sk: Dátum

en: Export
sk: Exportovať

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Items
sk: Položky

en: Customer
sk: Zákazník

en: Desc
sk: Zostupne

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Invoices
sk: Faktúry

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Duration
sk: Trvanie

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Zip code
sk: PSČ

en: author
sk: autor

en: Subtotal
sk: Medzisúčet

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Payment received
sk: Prijatá platba

en: Invoice template
sk: Šablóna faktúry

en: Invoice number
sk: Číslo faktúry

en: Tax
sk: Daň

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: Asc
sk: Vzostupne
