Faktura (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Export
hy: Արտահանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ
